Szanowni Państwo,

7 października 2006 roku odbył się Galowy Koncert z Krzysztofem Krawczykiem w Teatrze Stadsteater w Lund.

Koncert składał się z dwóch części. Pierwszą część prowadził aktor Marcin Rychcik, podczas, której odbyły się VI wybory Miss Polonii of Sweden, które były organizowane przez Polka- Międzynarodowa Asocjację Polskich Kobiet „Polka International”, Która obchodziła swóje VI urodziny, której założycielem i prezesem jest Elizabeth Blania Kacprzyk. Na temat wyborów i samego organizatora zapraszamy na www.polkainternational.com i www.misspoloniisweden.com 

Marcin Rychcik absolwent Wydziału Piosenki Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Występował na stołecznych scenach teatrow  Dramatycznego i Buffo, a ostatnio w Teatrze Rampia, m.in. w roli Jima Morrisona w przedstawieniu "Jeździec burzy". Autor jedynej biografi wspaniałego aktora Romana Wilhelmi.
Marcin Rychcik z Miss Gracji  Karolina Markiewicz Ewa Sokol - sekretarz Polka International,
Orvin Lucian Kacprzyk -  przewodniczący jury
Aleksandra Hagel - Miss Polonii of Sweden 2006
Miss Polonii of Sweden 2007 - Andrea Myrander
I Vicemiss - Anna Kachnic
II Vicemiss - Aleksandra Maciak 
 

Krzysztof Krawczyk - artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać

Od chwili wejścia artysty na scenę powiało cudownymi emocjami. Już po pierwszej piosence publiczność rozpierała fala gorących emocji od wiwatowania, po tańce, aż po głośne okrzyki radości. Na koniec koncertu, kiedy artysta zadedykował utwór pt. „Barka” swojej niedawno zmarłej mamie i innym bliskim nam osobom, którzy już są po drugiej stronie potoki łez spłynęły po wielu policzkach osób na widowni.

To był koncert, o którym będziemy bardzo długo pamiętali. To nie przesada, że był to mega koncert z mega artysta.

Serdeczne podziękowania dla całej grupy Krzysztofa Krawczyka oraz dla Adama Wernickiego operatora światła, które było jak to mówili artyści „pełna profesja”, którą da się tylko porównać z najlepszymi stacjami telewizyjnymi.

O tym, że to wszystko się naprawdę działo w Lund zapraszamy poniżej do galerii zdjęć.
   

 

Państwo Krawczyk na tle koncertu w Malmö  
    
  Serdeczne podziękowania dla sponsorów. Unity Line za przewóz wszystkich artystów, oraz za nagrodę dla Miss Polonii of Sweden 2007.