STAR PROMOTION IQ MEDICA

Coraz więcej trafia do nas zapytań gdzie i w jaki sposób można zrobić zabieg czy operację medyczną w Polsce. W związku z tym Star Promotion wyszukało „Gwiazdę”, IQ MEDICA, która jest firmą specjalizującą się w tzw. „turystyce medycznej”.

IQ Medica promuje i sprzedaje pakiety usług polskich wybranych medycznych renomowanych klinik medycznych, która specjalizują się w profesjonalnej, kompleksowej opiece nad pacjentem już od momentu przyjazdu do Polski, poprzez cały jego pobyt aż po transport na lotnisko w celu powrotu pacjenta do swojego kraju.

IQ Medica oferuje zabiegi/operacje obejmujące zakres: Stomatologii, Implantologii, Chirurgii Plastycznej, Chirurgii Ogólnej, Okulistyki, Ortopedii, Neurochirurgii, Kardiologii, Nefrologii, Ginekologia, Leczenie niepłodności, Pakiety Profilaktyczne.

IQ Medica oferuje konsultacje: z lekarzem, przedzabiegowe, pozabiegowe.

Cena usługi występuje w pakiecie IQ MEDICA, który obejmuje:

Cenę zabiegu/operacji wraz z pełną opieka medyczną,
Zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z wybrana ofertą,
Transfer na/z lotniska i z/do hotelu oraz między kliniką a hotelem,
Opiekę polskiego Concierge (opiekuna) w miejscu wykonania pobytu,
Świadczenie usług dodatkowych takich jak: wycieczki fakultatywne, zakup lekarstw z rabatami przysługującymi IQ MEDICA, dopasowanie programu rehabilitacyjnego oraz rezerwacja odpowiedniego sanatorium spełniającego kryteria określone przez IQ MEDICA itp.